Dębina – nowoczesne apartamenty

Słoneczne Apartamenty w Dębinie oferują Państwu:

Jaki nocleg czeka na Ciebie w Dębinie?

Nasz obiekt podzielony jest na niezależne apartamenty. Każdy z nich to nowoczesny, dwupoziomowy lokal o powierzchni 48 – 60 m2. Mogą więc Państwo liczyć na noclegi z własnym ogródkiem i oddzielnym wejściem.

Apartamenty w Dębinie – parter:

Salon (kącik rekreacyjny z sofą, ławą, telewizorem, stół z krzesłami), aneks kuchenny (z lodówką, zmywarką, płytą indukcyjną, czajnikiem elektrycznym oraz pełną zastawą), łazienka (zaopatrzona w WC, umywalkę z szafką oraz pralkę).

Apartamenty w Dębinie – piętro:

Sypialnia z dwoma oddzielnymi miejscami do spania, łazienka (WC, natrysk, umywalka z szafką), komfortowa sypialnia z łożem małżeńskim. Aby wypoczynek w Dębinie był jeszcze bardziej komfortowy nasze noclegi wzbogaciliśmy o parawan, suszarkę do bielizny, meble ogrodowe oraz przenośnego grilla.

Na terenie obiektu dodatkowo znajdą Państwo:
W pobliżu noclegów można znaleźć:

Jeśli chcieliby Państwo zarezerwować nocleg w Dębinie z psem, prosimy o wcześniejszy kontakt. Pragniemy zapewnić wszystkim Gościom komfortowy wypoczynek, dlatego przyjazd z czworonogiem możliwy jest tylko po indywidualnych ustaleniach.


Dlaczego warto wybrać nocleg w Słonecznych Apartamentach w Dębinie?

Wyjątkowe sąsiedztwo Słowińskiego Parku Narodowego, atmosfera sielanki nadmorskiej wsi oraz ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże to niewątpliwe atuty Dębiny. To wszystko sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi z dala od hałasu, zgiełku oraz tłoku. Dla miłośników natury polecamy  🙂  rechot żab – tak, te już rzadko spotykane odgłosy natury towarzyszą nam zwłaszcza w miesiącach przedsezonowych – w maju i w czerwcu. Bogactwo gatunków ptaków, ich “ptasie radio” budzące gości o poranku, unoszące się nad Dębiną jastrzębie czy podchodzące pod apartamenty w Dębinie na Akacjowej 12 sarny – to namiastka natury i klimatu okolicy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wczasy z dziećmi wymagają przystosowanych noclegów. Słoneczne Apartamenty w Dęblinie, noclegi w Dębinie – to połączenie funkcjonalności, wysokiego standardu oraz niewygórowanych cen. Nasza oferta to realny wypoczynek z dziećmi. Nasi najmłodsi wczasowicze nie znajdą czasu na nudę. W pobliżu czeka na nich szereg atrakcji: obszerna trampolina, zjeżdżalnia, huśtawka, a w pochmurne dni ? atrakcyjna salka rekreacyjna z bilardem (8FT), czy grą piłkarzyki o turniejowych wymiarach.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu atrakcyjnych rodzinnych wakacji, dlatego gwarantujemy bezpłatny dostęp do sieci WIFI oraz system całorocznego ogrzewania. Podgrzewane podłogi w łazienkach oraz grzejniki w innych pomieszczeniach zagwarantują komfort, który docenią Państwo szczególnie w chłodniejsze dni.


Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies