Poddąbie – kameralne pokoje typu studio

Słoneczne Apartamenty w Poddąbiu 

Studio 4-osobowe:

Studio 3-osobowe:


Dlaczego warto wybrać nocleg w Słonecznych Apartamentach w Poddąbiu?

Pragniemy, by Państwa wczasy były beztroskie i udane, dlatego stworzyliśmy Słoneczne Apartamenty. Jest to kameralny, niewielki obiekt, z apartamentami o wysokiej funkcjonalności – idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku. Do Słonecznych Apartamentów w Poddąbiu mogą też Państwo zabrać pupila, niezależnie od jego rasy. Państwa komfort stawiamy na pierwszym miejscu. Od ponad 10 lat co roku powracają do nas stali Goście, równie mocno cieszą nas wizyty nowych rodzin. Do Słonecznych Apartamentów zapraszamy wszystkich spragnionych spokojnych, rodzinnych wakacji.

Noclegi u nas, to połączenie hotelowego komfortu i ciepła rodzinnego mieszkania. Wychodząc z założenia, że bardzo ważnym elementem jest jakość snu, od sezonu w 2018 roku wymieniliśmy wszystkie łóżka na nowoczesne i wygodne zarazem.

Komfort snu zapewnią łóżka hotelowe składające się ze sprężystej bazy i grubego materaca kieszeniowego z siedmioma strefami nacisku. Taka konstrukcja, w oparciu o markowe produkty, zapewni jakość użytkowania porównywalną ze standardem poziomu premium w trzygwiazdkowych hotelach.

Podobnie wyposażyliśmy łóżka piętrowe – materace piankowe wzbogacone zostały o wkład lateksowy, poprawiający komfort spania. Łóżka te posiadają wszelkie certyfikaty potwierdzające jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Domowy charakter nadają naszym pokojom inne elementy wyposażenia:

Samo Poddąbie jest małą enklawą zanurzoną w gęstym lesie, ale spełnia jednocześnie wszystkie warunki potrzebne do udanego wypoczynku. Wzdłuż głównego deptaka o nazwie “Promenada Słońca” ciągną się punkty handlowe i gastronomiczne, restauracje i lodziarnie oraz miejsca rozrywek dla dzieci. Wystarczy jednak skręcić w bok, a znajdziemy się na leśnych ścieżkach wśród uroczych domków letniskowych otoczonych pięknym lasem.

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies